Služby

Komplexní služby realitní kanceláře:

Prodej a pronájem nemovitostí

Nabízíte svoji nemovitost k pronájmu či prodeji? Rádi pro Vás najdeme vhodného nájemce či zájemce o koupi a zprostředkujeme pro Vás celý obchod od prvotního kontaktu až po předání nemovitosti. Naše služby samozřejmě zahrnují kompletní servis realitních služeb vč. právního zajištění. Klademe důraz na osobní přístup a vstřícné jednání k plné spokojenosti našich klientů.

Hledáte nové bydlení? Poptáváte nemovitost ke koupi či k pronájmu? Rádi pro Vás nalezneme nemovitost dle Vašich požadavků a možností a postaráme se o hladký průběh celého obchodu. Rovněž Vám nabízíme pomoc se zajištěním financování koupi Vaší nové nemovitosti.

Správa budov

V nabídce našich služeb nechybí ani správa budov. Orientujeme se na dlouhodobou a oboustranně prosperující spolupráci s majiteli činžovních domů či více bytových jednotek.

Rádi se postaráme o rychlé a trvalé obsazování Vašich bytů spolehlivými nájemci s preferencí na dlouhodobé pronájmy.

V případě zájmu Vám rádi poskytneme naše reference.

Právní zastoupení

Nabízíme zajištění všech potřebných právních úkonů při prodeji, pronájmu či správě Vaší nemovitosti.

Právní služby naší realitní kanceláře zajišťuje JUDr. Lenka Vančatová, číslo osvědčení ČAK 07724, AK se sídlem Žitná 562/10, 120 00 Praha 2 - Nové Město.

Ostatní služby

V případě se postaráme o Vaše stěhování, úklid, malování či komplexní rekonstrukce nemovitostí vč. služeb interierového designéra, architekta i statika.


Napište nám

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon

Nabídka nemovitostí


» Prodej bytů (3)


» Pronájem bytů (10)


» Užitečné odkazy a formuláře

Dispozice

Lokalita

Sunset Home

Opletalova 1015/55, 110 00 Praha 1
+420 777 033 215 mach@sunsethome.cz